Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ » Krabice na jídlo z cukrové třtiny » Kelímek na polévku, 425ml, Naturesse (bez víčka)

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Kelímek na polévku, 425ml, Naturesse (bez víčka)

Omlouváme se, ale tento produkt již nenabízíme.
V naší nabídce naleznete alternativu pod názvem Polévkový kelímek 450ml Vegware.

Cena za kus - 3,95Kč bez DPH. Praktický kelímek na polévky z vláken cukrové třtiny. (Balení 50ks)

Tento kelímek na polévku je vyroben z obzvláště tvrdých vláken cukrové třtiny.

Je možné jej použít pro servírování polévek, omáček, příloh, fast food jídel, při grilování, a nebo na společenských akcích.

Nádobí z cukrové třtiny je velmi stylové, lehké, ale přitom velmi pevné a stabilní a je možné jej ohřívat v mikrovlnné troubě.

Právě pro svou vysokou dekorativnost a estetickou stránku je tento produkt velmi žádaný v restauracích, gastronomických zařízeních, na festivalech i v domácnostech, kde jsou kladeny vyšší nároky na vzhled, kvalitu a zároveň praktičnost produktu.

Kelímky z cukrové třtiny jsou vysoce odolné, pevné, chuťově neutrální, vodotěsné a odolné vůči teplu, jsou tak vhodné jak do studené tak i teplé kuchyně pro servírování pokrmů.

Je možné je ručně omýt, vysušit a opět použít, nebo využít jako jednorázové nádobí, které se díky své BIO rozložitelnosti časem a působením půdních bakterií přemění na kvalitní biomasu.

Tento produkt spojuje ideje současné moderní gastronomie, což jsou vysoké požadavky na design, praktičnost a ekologii.

Výrobek je certifikován podle: EN13432:2000-12, ASTM D 6400:2004, Certificate no. 7P0250, je vhodný pro přímý kontakt s jídlem.

Velikost: průměr 10,5 cm, 425 ml

Víčko je nutné objednat zvlášt.                 

Související zboží