Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ » Krabice na jídlo z cukrové třtiny » MENU box střední, 1 sekce, Naturesse

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

MENU box střední, 1 sekce, Naturesse

Omlouváme se, ale tento produkt již nenabízíme.
V naší nabídce naleznete alternativu pod názvem Menu box 1 sekce 1000ml - 23x15cm z cukrové třtiny.

Cena za kus - 6,87Kč bez DPH. Menu box z cukrové třtiny s výklopným víkem na jídlo. (balení 125ks)

Tento MENU box (1 sekce) s víkem je vyroben z obzvláště tvrdých vláken cukrové třtiny.

Vodné pro přenášení jídla s sebou, díky svým rozměrům jde o velmi praktický produkt, výklopné víko zajistí udržení teploty jídla a brání vychladnutí.

Nádobí z cukrové třtiny je velmi stylové, lehké, ale přitom velmi pevné a stabilní a je možné jej ohřívat v mikrovlnné troubě.

Právě pro svou vysokou dekorativnost a estetickou stránku je tento produkt velmi žádaný v restauracích, gastronomických zařízeních, na festivalech i v domácnostech, kde jsou kladeny vyšší nároky na vzhled, kvalitu a zároveň praktičnost produktu.

Box z cukrové třtiny je vysoce odolný, pevný, chuťově neutrální, vodotěsný a odolný vůči teplu, a je tak vhodný jak do studené tak i teplé kuchyně pro servírování pokrmů.

Je možné jej ručně omýt, vysušit a opět použít, nebo využít jako jednorázové nádobí, které se díky své BIO rozložitelnosti časem a působením půdních bakterií přemění na kvalitní biomasu.

Tento produkt spojuje ideje současné moderní gastronomie, což jsou vysoké požadavky na design, praktičnost a ekologii.

Výrobek je certifikován podle: EN13432:2000-12, ASTM D 6400:2004, Certificate no. 7P0250, je vhodný pro přímý kontakt s jídlem.

Velikost: 23,5 x 14 x 6,7 cm                                                

Více informací o produktech z cukrové třtiny ZDE