Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ » Talíře a misky z cukrové třtiny » Přírodní tmavá miska NATURAL, 400ml, Naturesse

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Přírodní tmavá miska NATURAL, 400ml, Naturesse

Omlouváme se, ale tento produkt již nenabízíme.
V naší nabídce naleznete alternativu pod názvem Polévková miska 400ml z cukrové třtiny.

Cena za kus - 3,45Kč bez DPH. Polévková miska v přirozeně tmavé barvě cukrové třtiny. (balení 50ks)

Tato miska na polévku v přírodní tmavé barvě je vyrobena z obzvláště tvrdých vláken cukrové třtiny.

Je možné ji použít pro servírování hlavních jídel, polévek, fast food jídel, při grilování, a nebo na společenských akcích.

Nádobí z cukrové třtiny je velmi stylové, lehké, ale přitom velmi pevné a stabilní a je možné jej ohřívat v mikrovlnné troubě.

Právě pro svou vysokou dekorativnost a estetickou stránku je tento produkt velmi žádaný v restauracích, gastronomických zařízeních, na festivalech i v domácnostech, kde jsou kladeny vyšší nároky na vzhled, kvalitu a zároveň praktičnost produktu.

Miska z cukrové třtiny je vysoce odolná, pevná, chuťově neutrální, vodotěsná a odolná vůči teplu, a je tak vhodná jak do studené tak i teplé kuchyně pro servírování pokrmů.

Je možné ji ručně omýt, vysušit a opět použít, nebo využít jako jednorázové nádobí, které se díky své BIO rozložitelnosti časem a působením půdních bakterií přemění na kvalitní biomasu.

Tento produkt spojuje ideje současné moderní gastronomie, což jsou vysoké požadavky na design, praktičnost a ekologii.

Výrobek je certifikován podle: EN13432:2000-12, ASTM D 6400:2004, Certificate no. 7P0250, je vhodný pro přímý kontakt s jídlem.

Velikost: průměr 18 cm x 4 cm (400 ml)

Více informací o produktech z cukrové třtiny ZDE