Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ » Talíře a misky z cukrové třtiny » Přírodní tmavý talíř NATURAL, ovál, Naturesse

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Přírodní tmavý talíř NATURAL, ovál, Naturesse

Omlouváme se, ale tento produkt již nenabízíme.
V naší nabídce naleznete alternativu pod názvem Kulatý talíř 26cm z cukrové třtiny.

Cena za kus - 4,61Kč bez DPH. Talíř v přirozeně tmavé barvě cukrové třtiny. (balení 50ks)

Tento tmavší oválný talíř je vyroben z obzvláště tvrdých vláken cukrové třtiny.

Přírodní tmavá barva cukrové třtiny dodá exotický nádech těmto hladkým talířům.

Je možné jej použít pro servírování hlavních jídel, příloh, fast food jídel, při grilování, a nebo na společenských akcích.

Nádobí z cukrové třtiny je velmi stylové, lehké, ale přitom velmi pevné a stabilní a je možné jej ohřívat v mikrovlnné troubě.

Právě pro svou vysokou dekorativnost a estetickou stránku je tento produkt velmi žádaný v restauracích, gastronomických zařízeních, na festivalech i v domácnostech, kde jsou kladeny vyšší nároky na vzhled, kvalitu a zároveň praktičnost produktu.

Talíř z cukrové třtiny je vysoce odolný, pevný, chuťově neutrální, vodotěsný a odolný vůči teplu, a je tak vhodný jak do studené tak i teplé kuchyně pro servírování pokrmů.

Je možné jej ručně omýt, vysušit a opět použít, nebo využít jako jednorázové nádobí, které se díky své BIO rozložitelnosti časem a působením půdních bakterií přemění na kvalitní biomasu.

Tento produkt spojuje ideje současné moderní gastronomie, což jsou vysoké požadavky na design, praktičnost a ekologii.

Výrobek je certifikován podle: EN13432:2000-12, ASTM D 6400:2004, Certificate no. 7P0250, je vhodný pro přímý kontakt s jídlem.

Rozměry: ovál 26 cm x 2 cm                                                         

Více informací o produktech z cukrové třtiny ZDE