Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ » Talíře a misky z cukrové třtiny » Talíř KARO, 26x26cm z cukrové třtiny

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Talíř KARO, 26x26cm z cukrové třtiny

Cena: 249 Kč včetně DPH

bez DPH: 205,79 Kč

bal. (50 ks)

Dostupnost:
ke dni 19. 02. 2018

Výrobce: VEGWARE

Cena za kus - 4,11Kč bez DPH. Pevný ekologický talíř z cukrové třtiny. Tvar čtverec 26x26cm. (balení 50ks)

Tento talíř je vyroben z obzvláště tvrdých vláken cukrové třtiny.

Díky svému modernímu designu a několika velikostech je ideální pro servírování sushi, mořských plodů, exotických příloh, nebo také ovoce, zeleniny a hlavních jídel.

Nádobí z cukrové třtiny je velmi stylové, lehké, ale přitom velmi pevné a stabilní a je možné jej ohřívat v mikrovlnné troubě.

Právě pro svou vysokou dekorativnost a estetickou stránku je tento produkt velmi žádaný v restauracích, gastronomických zařízeních, na festivalech i v domácnostech, kde jsou kladeny vyšší nároky na vzhled, kvalitu a zároveň praktičnost produktu.

Talíř z cukrové třtiny je vysoce odolný, pevná, chuťově neutrální, vodotěsný a odolný vůči teplu, a je tak vhodný jak do studené tak i teplé kuchyně pro servírování pokrmů.

Je možné jej ručně omýt, vysušit a opět použít, nebo využít jako jednorázové nádobí, které se díky své BIO rozložitelnosti časem a působením půdních bakterií přemění na kvalitní biomasu.

Tento produkt spojuje ideje současné moderní gastronomie, což jsou vysoké požadavky na design, praktičnost a ekologii.

Výrobek je certifikován podle: EN13432, je vhodný pro přímý kontakt s jídlem.

Velikost: 26 x 26 x 1,8 cm

Více informací o produktech z cukrové třtiny ZDE

Související zboží