Fungujeme bez omezení! Objednávky expedujeme do 24h, prodejna v Praze je stále OTEVŘENA.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - DOMÁCNOST » Přírodní nádobí Biobu » BIOBU Dětská miska Bambino - růžová

BIOBU Dětská miska Bambino - růžová

Cena: 179 Kč včetně DPH

bez DPH: 147,93 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 02. 08. 2021

Výrobce: Ekobo

Vhodná pro přípravu ranních cereálií, menších salátků. Vyrobena z recyklovaného bambusu.

Ekologická a přírodní dětská miska je ideální díky tvaru a objemu na přípravu ranních cereálií s mlékem, müssli, pudingu, ovocných salátků. Hodí se pro každodenní použití v domácnosti pro přípavu a servírování menších jídel.

Vlastnosti:

Unikátní řada ekologického nádobí BIOBU je vyrobena z drtivé většiny pouze z přírodního drceného bambusu, který je využit výhradně ze zbytků, které vznikají při výrobě bambusových párátek, hůlek, nábytku a v podlahářství.
Tyto jinak nevyužitelné zbytky jsou rozdrceny, smíchány s velmi malým množstvím melamin pojiva, vylisovány ve formách a následně ručně opatřeny barevným nástřikem, ručně doleštěny a dobroušeny.
BIOBU nádobí je ideální pro studená i teplá jídla, horké i ledové nápoje, materiál je antibakteriální, neuvolňuje ani nepřejímá pachy, je pevný, stabilní a odolný vůči nárazům.

Přírodní produkty této značky je možné mýt ručně i v myčce nádobí, skladovat v mrazáku či lednici (nelze ohřívat v mikrovlnné troubě).
Nádobí a výrobky od EKOBO - BIOBU jsou ekologické a trvale udržitelné produkty, bez nebezpečných chemických látek, škodlivin, BPA, PVC, ftalátů, težkých kovů, alergenů atd.

Veškeré tyto produkty jsou 100% bezpečné pro děti i dospělé, zdravotně zcela nezávadné, certifikovány pro přímý dlouhodobý styk s potravinami a pitnou vodou (normy: FDA, LFGB a REACH).
Neobsahují živočišné složky - vhodné pro vegany, suroviny ani materiály nejsou testovány na zvířatech.

Vyrobeno eticky a zodpovědně v Číně - výrobní závod je přísně kontrolován a splňuje mezinárodní standardy ISO 9001, ASTM F963-07 (SGS), RoHS tested (SGS), veškeré výrobky také splňují atesty a laboratorní testy pro nezávadnost pro děti, hygienické a bezpečnostní normy.

Údržba:

Všechny produkty BIOBU lze mýt ručně nebo v myčce nádobí - pro delší životnost nádobí doporučujeme použití přírodních čističů z naši nabídky (konvenční chemické prostředky obsahují chlor, průmyslová rozpouštědla - která mohou způsobovat pomalé blednutí barev nádobí).
Po umytí nádobí otřete do sucha, nebo nechejte oschnout v odkapávači nádobí, poté uskladněte na suchém místě.

Specifikace:

 • Zdravější a ekologičtější alternativa k plastovému / keramickénu nádobí
 • Vyrobeno ze zbytků bambusu - nejekologičtější materiál
 • Ideální do domácnosti, na výlety, dovolené, pro děti i dospělé
 • Vhodné do myčky (ideálně v horním koši), lednice i mrazáku
 • Nevhodné do mikrovlnné trouby
 • 100% bezpečné i pro děti, bez BPA, PVC, ftalátů a škodlivin
 • Výrobek šetrný k lidskému zdraví i životnímu prostředí
 • Ekologický a bezpečný produkt
 • Vyrobeno odpovědně v Číně
 • Barva: růžová
 • Rozměry: 15x5cm

Související zboží