Vaše pozice: Eko-plasty.cz »PŘÍRODNÍ KOSMETIKA » Opalování » Přírodní hydratační sprej na opalování 30 SPF Ibiza 100ml Hristina

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Přírodní hydratační sprej na opalování 30 SPF Ibiza 100ml Hristina

Cena: 339 Kč včetně DPH

bez DPH: 280,17 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 16. 09. 2021

Výrobce: Hristina

Zajišťuje účinnou ochranu proti škodlivým UVA a UVB slunečním paprskům.

Přírodní hydratační ochranný sluneční sprej s faktorem 30, který zajišťuje účinnou ochranu proti škodlivým UVA a UVB slunečním paprskům. Vyživující formule obohacená o vitamín E, D-panthenol, mléčné proteiny a aloe vera. Odolný proti vodě, fotostabilní, bez alergenů. Přírodní, jemný opalovací olej, bohatý na mléčné bílkoviny. Zanechá krásnou vůni a sexy opálení.

Použití: Před použitím dobře protřepat. Naneste po celém těle 10 -15min před tím než vyjdete na sluníčko a znovu nanášejte často zejména po koupání, pocení a sušení. Úroveň ochrany před sluncem je výrazně snížena tím, že klesá množství oleje aplikované na kůži.
Upozornění: Přímé vystavení slunci je vážnou hrozbou pro vaše zdraví. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i za použití opalovacího mléka, protože nezajištují 100% ochranu. Nevystavujte kojence a děti mladší 3 let přímému slunečnímu záření. Vyhněte se slunci mezi 11:00 a 15:00 hodin. Jako doplńující ochranu použijte čepici, sluneční brýle a tričko.

Ochranný faktor SPF 30, díky přírodním minerálním filtrům:

V opalovacích krémech od Hristina Cosmetics nenajdete chemické UV filtry, používané u klasické kosmetiky.
Tyto chemické filtry sice odráží sluneční záření, ale také se vstřebávají do kůže a mohou způsobit podráždění a zdravotní problémy.
Přírodní kosmetika hristina obsahuje pouze přírodní Minerální filtry z nerostů jako (oxid zinečnatý, oxid titaničitý, hořčík atd.).
Tyto přírodní filtry na pokožce vytvoří neviditelný film a dokáží účinně odrážet UVA i UVB záření - tím chrání pokožku před spálením.
Zároveň jsou tyto minerály zcela bezpečné a po umytí mýdlem/sprchovým gelem je z pokožky smyjete + nejsou toxické pro ryby a další vodní organismy.

Vlastnosti:

Výrobek obsahuje 100% přírodní suroviny - žádná chemie, žádné umělé, ani synteticky derivované látky. Jako konzervanty se používají pouze čisté přírodní oleje (např. Jojobový a Avokádový), vitamin E a včelí vosk.
Výrobek obsahuje včelí vosk - není tedy vhodný pro vegany.
Produkty Hristina Cosmetics jsou hypoalergenní, vhodné i pro děti a nejsou testovány na zvířatech.
Přírodní kosmetika Hristina neobsahuje: SLS, SLES, PEG, EDTA látky, parabeny, umělá barviva, syntetické konzervanty, silikony, umělá aromata a parfemace.
Díky vyváženému a jednoduchému složení z tradičních Bulharských a Perských receptur bez chemie, jsou výrobky vhodné i pro děti, alergiky a lidi trpící ekzémy a vyrážkami.

Specifikace:

  • 100% přírodní hypoalergenní složení
  • Netestováno na zvířatech
  • Obsahuje včelí vosk - není vhodné pro vegany
  • Vhodné pro děti, alergiky a lidi trpící ekzémy
  • Bez zbytečné chemie a umělých derivátů
  • Vyrobeno dle tradičních Bulharských a Perských receptur
  • Úžasná vůně díky přírodním aroma a esenciálním olejům
  • Přírodní minerální filtry s ochranným faktorem SPF30
  • Země výroby: Bulharsko
  • Objem: 100ml

Složení (CZ): Voda, Kokosový olej, Aloe Barbadensis extrakt, Mléčné bílkoviny, Kakaové máslo, Vitamín E, Vitamín A, Leknín Bílý extrakt, Panthenol, Olej z hroznových semínek, Hořčík, Hydrogenovaný ricinový olej, Nerolli esenciální olej, Citronová tráva, Guarana, Andělika Lékařská, Vanilka Pravá extrakt, Včelí vosk

INCI: Aqua, Coconut oil, Aloe Barbadensis extract, Milk proteins, Cacao butter, Tocopherol, Retinol, Nymphaea Alba extract, Panthenol, Grape Seed oil, Magnesium, Hydrogenated Castrol oil, Nerolli essential oil, Cymbopogon Flexiosus, Guarana, Angelika Essential oil, Vanilla Planifolia extract, Beeswax.

Související zboží