Vaše pozice: Eko-plasty.cz »PŘÍRODNÍ KOSMETIKA » Repelentní přípravky » Přírodní šampon proti vším a hmyzu 200ml Incognito

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Přírodní šampon proti vším a hmyzu 200ml Incognito

Cena: 299 Kč včetně DPH

bez DPH: 247,11 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 22. 01. 2018

Pomáhá odpuzovat všechny druhy bodavého hmyzu. Bez palmového oleje.

Přírodní repelentní šampon a sprchový gel 2v1 s účinným složením, které odpuzuje vši a bodavý hmyz, díky šetrnému složení je ideální pro malé i větší děti.

Tento výrobek je skvělá prevence a obrana proti vším a hmyzu pro děti - do školy, na tábory a výlety.

Repelentní šampon 2v1, jehož hlavní složkou je Tea Tree olej a olej z Jávské citronely, jejichž aroma dokonale odpuzuje vši. Účinné složky šamponu se vstřebají do pokožky těla i hlavy, včetně vlasů a odpuzují všechen nepříjemný kousavý a bodavý hmyz.

Díky 100% přírodnímu složení, lze výrobek používat dlouhodobě.

Výrobek není testován na zvířatech, neobsahuje živočišné složky - je vhodný pro vegany, je biologicky rozložitelný v přírodě.

Neobsahuje: SLS, EDTA, parabeny, silikony, palmový olej, žádné chemické, eni syntetické látky, které by škodily zdraví a přírodě.

Použití:

Používejte jako klasický šampon / sprchový gel. Pokožku, nebo vlasy opláchněte vodou, umyjte přípravkem Incognito, nechte chvíli působit a poté důkladně omyjte tekoucí vodou.

Specifikace:

  • 100% přírodní složení, vhodné i pro malé děti
  • Účinně odpuzuje všechen bodavý a kousavý hmyz
  • Netestováno na zvířatech
  • Bez chemických a syntetických látek
  • Neškodí životnímu prostředí
  • Testováno v nejnebezpečnějších oblastech

Složení: Aqua, Tea Tree Oil, Organic Java Citronella, Neem, Euphresia, Korean Ginseng, Aloe Vera, Calendula, Nettle, Chlorophyll, Jojoba, Sandalwood, Shikakai, Reetha, Sunflower Wax, Citronellol, Citral, Eugenol, Geraniol and Farnesol.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Balení: 200ml

Související zboží