Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » EKO drogerie Biopuro » BIOPURO Sensitive prací gel na dětské prádlo 1l (35 praní)

BIOPURO Sensitive prací gel na dětské prádlo 1l (35 praní)

Cena: 199 Kč včetně DPH

bez DPH: 164,46 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 20. 09. 2021

Výrobce: Biopuro

Bez vůně a enzymů. Vhodné pro dětské a kojenecké prádlo. Cenově dostupné (od 5,11Kč za 1 praní)

Biopuro Sensitive je organický prací gel na dětské a kojenecké prádlo a pro citlivou pokožku - vysoce koncentrovaný (35 praní) bez vůně a enzymů.
Výborně odstraňuje skvrny a zanechává prádlo perfektně čisté.
Organická sůl obsažená ve složení zabraňuje blednutí barev.

Proč vybrat BIOPURO?

SVĚTOVÝ UNIKÁT - obaly a nádoby produktů Biopuro jsou vyrobeny ze 100% přírodního a 100% recyklovatelného bioplastu (ze zbytků vláken cukrové třtiny).
Díky unikátnímu BIO-PE materiálu lze prázdné nádoby vyhodit do žlutých kontejnerů na plasty a následně recyklovat.
Organická drogerie Biopuro je vysoce koncentrovaná a velmi účinná (35 praní na 1l gelu), gely nejsou tolik ředěny vodou.
Prací gely Biopuro jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.
Biopuro zásadně netestuje produkty, ani jednotlivé složky na zvířatech, neobsahuje ani živočišné složky - je tedy 100% veganská.
Produkty neobsahují: žádné chemické optické zjasňovače, syntetické vůně, fosfáty, silikony, parabeny, EDTA, PEG, SLES, SLS, těžké kovy ani GMO (geneticky modifikované organismy).
Všechny přísady pochází z obnovitelných zdrojů a jsou kompletně biologicky odbouratelné, vůně (parfemace) jsou 100% přírodní - esenciální oleje.
Protože Biopuro masivně neinvestuje do reklam a propagace, výrobky mohou být cenově dostupné pro každého.

Použití:
Vhodné pro praní prádla od 30°C - 90°C. Vhodné pro všechny druhy tkanin a látek (mimo vlnu a hedvábí). Dávkování a další informace uvedeny na obale.

Specifikace:

  • Vysoce koncentrované a účinné přírodní složení
  • Nádoby vyrobeny ze 100% přírodního a recyklovatelného bioplastu (ze zbytků vláken cukrové třtiny - BIO-PE)
  • Bez vůně a enzymů - sensitive - i pro nejjemnější a problematickou pokožku
  • Hypoalergenní a biologicky odbouratelné
  • Netestováno na zvířatech + vhodné pro vegany
  • Cenově dostupné (od 5,11Kč za 1 praní)
  • Skvělý poměr CENA / KVALITA / ÚČINNOST / EKOLOGIE
  • Vyrobeno v Itálii

Složení: voda, citronan sodný, potassium cocoate, coco-glucoside, sodium coco sulfate, cocamidropropyl betaine, sodium olivate, chlorid sodný, hydrolyzovaný rýžový protein, glycerin, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při manipulaci noste ochranné rukavice/oblečení/ochranné brýle/zakryjte tvář. Při zasažení očí: Nekolik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrváva-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje (nařízení 648/2004/EU): <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, mýdlo.

Související zboží