Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Vajíčka na praní a sušení EcoEgg » EcoEgg Vajíčko do sušičky prádla Jarní květy 2ks + 4 náplně

EcoEgg Vajíčko do sušičky prádla Jarní květy 2ks + 4 náplně

Cena: 490 Kč včetně DPH

bez DPH: 404,96 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 17. 09. 2021

Výrobce: Ecoegg

Zkracuje dobu nutnou k sušení v sušičce o 28%. Prádlo jemně provoní a změkčí.

Ekologické vajíčko do sušičky prádla zkracuje dobu nutnou k sušení v sušičce o 28%. Zároveň vaše prádlo jemně provoní a změkčí.

Sušící vajíčko je dermatologicky testováno. Obsahuje hypoalergenní vonné tyčinky, obsahující přírodní esenciální olej. Vůně z tyčinek se při procesu sušení uvolňuje do prádla a zanechává prádlo provoněné.

Patentované výrůstky na sušicím vajíčku změkčují prádlo jeho masírováním, aniž by snížily jeho kvalitu. Nejsou potřebné žádné chemikálie na změkčení prádla.

Úspora peněz:

Elektrická sušička patří k nejdražším spotřebičům v domácnosti. Spotřebuje mnoho elektrické energie. Sušící vajíčko odděluje během sušení prádlo od sebe a to způsobuje, že mokré prádlo v sušičce netvoří jednolitou masu, ale jeho hmota je rozrušená vajíčkem. Dobře provzdušněné prádlo se pak vysuší za dobu kratší o 28%. Pokud prádlo běžně sušíte v sušičce jednu hodinu, při použití sušicího vajíčka budete sušit pouze 42 minut. Vajíčko tak přinese úsporu ve vaší peněžence.

Pro alergiky, děti i lidi s citlivou pokožkou:

Denně jsme bombardováni tisíci chemických látek z okolí. Obrovské množství lidí dnes trpí citlivou a podrážděnou pokožku a značně stoupá počet alergií. Allergy UK doporučuje hlavně těmto lidem, aby používali co nejjednodušší produkty. Měly by být tak jednoduché, jak jen to jde – bez přidaných konzervantů, parfémů a aditiv.

Specifikace:

  • Úspora času až o 28%
  • Při spotřebě všech tyčinek ve vajíčku si jednoduše dokoupíte náhradní balení, vajíčko vám zůstane
  • Šetrný k pokožce i životnímu prostředí, dermatologicky testováno
  • Atestováno dle Allergy UK - ideální pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou
  • Netestováno na zvířatech
  • Vyrobeno v Anglii
  • Varianta: vůně jarních květů (esenciální oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky)
  • Balení: 2 sušící vajíčka a 4 náplně
  • Složení: Glycerol monosearate, parfum (esenciální oleje)

Související zboží