Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » EKO drogerie ECOVER » Ecover Tekutý písek 500ml

Ecover Tekutý písek 500ml

Cena: 69 Kč včetně DPH

bez DPH: 57,02 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 17. 09. 2020

Výrobce: Ecover

Písek je vhodný k odstranění zaschlých nečistot a skvrn z tvrdých povrchů.

Ecover Tekutý písek 500ml je skvělým ekologickým pomocníkem na úklid koupelen a kuchyní. Tekutý písek velmi účinně odstraňuje zaschlé nečistoty a mastnotu, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu a přitom je nepoškrábe. Oproti běžným konvenčním neeko výrobkům stačí nanést pouze malé množství tekutého písku přímo na mycí houbu, látku či povrch a dosáhnete stejného účinku bez zbytečného plýtvání.

Vlastnosti:

Tento výrobek, stejně jako všechny výrobky ECOVER jsou vyrobeny na čistě rostlinné a minerální bázi, které jsou ve vodě a přírodě 100% rozložitelné (biodegradabilní) bez nagativního dopadu na vodní a půdní ekosystémy.
Používají se rostlinné suroviny: bylinky, škrob, celuloza, semena řepky olejné, kokosový olej, éterické oleje, minerální suroviny: písek, vápenec, zeolit, křemičitany - suroviny, které tvoří 75% zemského povrchu - jsou prakticky nevyčerpatelné a nezapřičiňují trvalé poškození ekosystému jako těžba ropy.

Výrobky ECOVER zásadně neobsahují: chemické optické zjasňovače, fosfáty, silikony, chlór, ropné a synetické deriváty, syntetická změkčovadla a rozpouštědla ani jiné chemické látky, které by mohly způsobovat zdravotní problémy.

Tento výrobek ani žádné jiné ECOVER produkty nejsou testovány na zvířatech!

Všechny produkty se vyrábí ve 2 ekologických továrnách v Belgii ze surovin z Nizozemska, Francie a Belgie, v roce 1993 získala firma ocenění od OSN za mimořádně ekologický provoz - v současné době je Ecover nejekologičtěji provozovanou firmou v Evropě!

Specifikace:

  • Vyrobeno z přírodních surovin v ekologicky provozovaných továrnách v Belgii
  • 100% rozložitelné v půdě i vodě, bez dopadu na ekosystémy
  • Šetrné k přírodě i lidskému zdraví - vhodné i pro citlivou pokožku
  • Obaly jsou 100% recyklovatelné
  • Bez obsahu problematických a chemických látek
  • Velmi účinné - stejně jako konvenční drogerie
  • Netestováno na zvířatech
  • Balení: 500ml

Složení:

> 30 % voda, křídový prášek, < 5 % neiontové tenzidy, jíl, glycerin, guma xanthan, konzervační látka (0,04 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol), sodná sůl dioctyl sulfosukcinátu, chlorid stříbrný, oxid titaničitý.

Související zboží