Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » EKO drogerie ECOVER » Ecover Univerzální prací prášek 7,5kg

Ecover Univerzální prací prášek 7,5kg

Cena: 1499 Kč včetně DPH

bez DPH: 1238,84 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 21. 08. 2019

Výrobce: Ecover

Prací prášek v ekonomickém 7,5kg balení je vhodný pro praní barevného prádla. Bez optických zjasňovačů.

Ecover Univerzální prací prášek v 7,5kg ekonomickém balení je především vhodný pro praní barevného prádla, lze jej však použít i na bílé prádlo. Prací prášek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro velmi citlivou pokožku. U konvenčních neeko pracích prášků optické zjasňovače - chemikálie, které odrážejí světlo, většinou najdeme, což může zejména u citlivé pokožky způsobovat kožní problémy. Velké 7,5kg balení šetří vaši peněženku a také životní prostředí.

Vlastnosti:

Tento výrobek, stejně jako všechny výrobky ECOVER jsou vyrobeny na čistě rostlinné a minerální bázi, které jsou ve vodě a přírodě 100% rozložitelné (biodegradabilní) bez nagativního dopadu na vodní a půdní ekosystémy.
Používají se rostlinné suroviny: bylinky, škrob, celuloza, semena řepky olejné, kokosový olej, éterické oleje, minerální suroviny: písek, vápenec, zeolit, křemičitany - suroviny, které tvoří 75% zemského povrchu - jsou prakticky nevyčerpatelné a nezapřičiňují trvalé poškození ekosystému jako těžba ropy.

Výrobky ECOVER zásadně neobsahují: chemické optické zjasňovače, fosfáty, silikony, chlór, ropné a synetické deriváty, syntetická změkčovadla a rozpouštědla ani jiné chemické látky, které by mohly způsobovat zdravotní problémy.

Tento výrobek ani žádné jiné ECOVER produkty nejsou testovány na zvířatech!

Všechny produkty se vyrábí ve 2 ekologických továrnách v Belgii ze surovin z Nizozemska, Francie a Belgie, v roce 1993 získala firma ocenění od OSN za mimořádně ekologický provoz - v současné době je Ecover nejekologičtěji provozovanou firmou v Evropě!

Specifikace:

  • Vyrobeno z přírodních surovin v ekologicky provozovaných továrnách v Belgii
  • 100% rozložitelné v půdě i vodě, bez dopadu na ekosystémy
  • Šetrné k přírodě i lidskému zdraví - vhodné i pro citlivou pokožku
  • Obaly jsou 100% recyklovatelné
  • Bez obsahu problematických a chemických látek
  • Velmi účinné - stejně jako konvenční drogerie
  • Netestováno na zvířatech
  • Balení: 7,5kg

Složení:

15 - 30 % aniontové tenzidy, zeolit, bělící látka na bázi kyslíku; 5 - 15 % neiontové tenzidy, křemičitan sodný; < 5 % mýdlo, bělící aktivátor, polypeptidy, celulózová guma, parfém, síran sodný, glukonát sodný, hydrigenuhličitan sodný, citrát sodný, enzymy.

Související zboží