Spustili jsme pro vás nový vylepšený e-shop GreenStore.cz s tisíci produkty skladem a rychlým doručením.
Děkujeme za návštěvu našeho nového obchodu.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » EKO drogerie Ecozone » Ecozone Čistič pračky a myčky na nádobí - 6 dávek

Ecozone Čistič pračky a myčky na nádobí - 6 dávek

Tento, nebo alternativní produkt naleznete v našem novém e-shopu GreenStore.cz.
Přejít na výrobek v GreenStore.cz

Odstraňovač vodního kamene a usazenin v pračce i myčce.

Ekologický čistič pračky a myčky na nádobí je určený pro čistění a osvěžení těchto přístrojů. Důkladně odstraňuje vodní kámen a usazeniny přípravků, které se tvoří při jejich používání. Zlepšuje fungování zařízení a šetří vaše náklady na zbytečné výměny a poruchy součástek vzniklé usazováním vodního kamene.

Tento výrobek je přátelský k přírodě a čistí vaše přístroje zevnitř.

Použití:

Pračka – můžeme použít pro pračky s horním i předním plněním. Vložte jednu tabletu do prázdného bubnu a zapněte pračku na program 60 a vice stupňů bez předpírky.

Myčka – můžeme použít pro všechny druhy myček na nádobí. Vložte jednu tabletu na dno prázdné myčky a zapněte ji na horký program bez oplachu.

Toto opakujte každé 3 měsíce pro zajištění optimálního fungování pračky nebo myčky. Velmi znečištěné přístroje vyžadují pro první důkladné vyčištění 2 tablety.

Složení: 100% surovin přírodního nebo minerálního původu; Kompletní složení: Percarbonate, acid citric, sodium citrate, sodium cocoate, sodium bicarbonate, sodium carbonate, sodium chloride, cellulose, peg.

Balení: 6 dávek

Upozornění: Držte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poškození očí. Používejte ochranné rukavice a brýle. Při zasažení očí opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici a je to jednoduché. Okamžitě kontaktujte lékaře.