Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » EKO drogerie Ecozone » Ecozone Čistič pračky a myčky na nádobí - 6 dávek

Ecozone Čistič pračky a myčky na nádobí - 6 dávek

Cena: 165 Kč včetně DPH

bez DPH: 136,36 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 18. 07. 2019

Odstraňovač vodního kamene a usazenin v pračce i myčce.

Ekologický čistič pračky a myčky na nádobí je určený pro čistění a osvěžení těchto přístrojů. Důkladně odstraňuje vodní kámen a usazeniny přípravků, které se tvoří při jejich používání. Zlepšuje fungování zařízení a šetří vaše náklady na zbytečné výměny a poruchy součástek vzniklé usazováním vodního kamene.

Tento výrobek je přátelský k přírodě a čistí vaše přístroje zevnitř.

Použití:

Pračka – můžeme použít pro pračky s horním i předním plněním. Vložte jednu tabletu do prázdného bubnu a zapněte pračku na program 60 a vice stupňů bez předpírky.

Myčka – můžeme použít pro všechny druhy myček na nádobí. Vložte jednu tabletu na dno prázdné myčky a zapněte ji na horký program bez oplachu.

Toto opakujte každé 3 měsíce pro zajištění optimálního fungování pračky nebo myčky. Velmi znečištěné přístroje vyžadují pro první důkladné vyčištění 2 tablety.

Složení: Jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný), peruhličitan sodný, soda (uhličitan sodný), kyselina citronová, síran sodný, buničitá guma, parfém 0.5%.

Balení: 6 dávek

Související zboží