Spustili jsme pro vás nový vylepšený e-shop GreenStore.cz s tisíci produkty skladem a rychlým doručením.
Děkujeme za návštěvu našeho nového obchodu.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Intimní hygiena » Fair Squared Menstruační kalíšek vel. M

Fair Squared Menstruační kalíšek vel. M

Tento, nebo alternativní produkt naleznete v našem novém e-shopu GreenStore.cz.
Přejít na výrobek v GreenStore.cz

Menstruační kalíšek z přírodního latexu je velmi měkký a nikde netlačí.

Menstruační kalíšek z přírodního latexu, který byl vypěstován na Srí Lance za férových podmínek nejen pro pracovníky, ale také pro životní prostředí. Představuje zdravou alternativu místo klasických menstruačních potřeb, které jsou často běleny chlorem a narušují tak intimní ženské prostředí. Kalíšek můžete používat opakovaně. Stačí jej pouze na začátku a na konci menstruace vyvařit. Na rozdíl od vložek a tamponů menstruační krev neabsorbuje, ale shromažďuje ji.

Fair Squared menstruační kalíšek poskytuje delší ochranu, protože dokáže zadržet více než trojnásobné množství menstruační tekutiny než běžný tampon. Kalíšek můžete používat po celou dobu menstruace nehledě na to, jestli je krvácení silné nebo slabé. Jednoduše z něj krev vylijete, vypláchnete a můžete znovu aplikovat. Jakmile se jej naučíte zavádět, nebudete o něm ani vědět. Je velmi měkký a nikde netlačí. Ke kalíšku je také přibalen látkový pytlík, ve kterém jej můžete uchovávat. Velikost M je vhodná spíše pro ženy, které ještě nerodily.

Před prvním a každým dalším použitím sterilizujte varem ve vodě po dobu 10 minut.

Šetří vaše zdraví
Používáním kalíšku Fair Squared uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech. Menstruační kalíšek nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony.

Šetří vaše peníze
S menstruačním kalíškem Fair Squared už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu.

Šetří životní prostředí
S kalíškem Fair Squared už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku Fair Squared prostě nevytvoříte?

Rozměry:

Velikost M – pro ženy, které ještě nerodily

  • vnější průměr 41mm
  • délka 48,5mm bez stopky
  • délka stopky 18mm

Balení: 1x menstruační kalíšek vel. M,  1x látkový sáček na uložení menstruačního kalíšku

Vyrobeno v Německu.

Související zboží