V termínu 4.7. - 8.7. máme zavřeno (expedice objednávek, prodejna, infolinka).
Objednávky přijaté v tomto období budeme vyřizovat od 11.7.2022.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Ekologické čistící a mycí prostředky Feel Eco » Feel Eco Baby Prostředek na mytí dudlíků a lahviček 500ml

Feel Eco Baby Prostředek na mytí dudlíků a lahviček 500ml

Cena: 135 Kč včetně DPH

bez DPH: 111,57 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 30. 06. 2022

Výrobce: Fosfa

Vhodný na mytí dětských dudlíků, lahviček, jídelního nádobí, příborů, plastových hraček.

Dermatologicky testovaný prostředek na mytí dudlíků, lahviček, dětského nádobí nebo plastových hraček. Složení prostředku obsahuje výhradně snadno odbouratelné suroviny s minimálním dopadem na životní prostředí. Vyvážené složení s glycerinem pomáhá pečovat o pokožku Vašich rukou.

Specifikace:

  • Vhodný na mytí dětských dudlíků, lahviček, jídelního nádobí, příborů, plastových bryndáků a plastových hraček
  • Dermatologicky testováno
  • Obsahuje glycerin pro ochranu pokožky rukou
  • Účinný na mastnotu, zbytky mléka, čaje a šťáv
  • Bez parfemace, alergenů a konzervantů
  • Všechny povrchové aktivní složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné, což ocení majitelé domácích čističek odpadních vod
  • Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelných plastů

Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky, Méně než 5 %: Amfoterní povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů), Neiontové povrchově aktivní látky (látky na bázi rostlinných olejů)

Objem: 500ml

Recyklovatelný obal.

Vyrobeno v České republice.

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Související zboží