Spustili jsme pro vás nový vylepšený e-shop GreenStore.cz s tisíci produkty skladem a rychlým doručením.
Děkujeme za návštěvu našeho nového obchodu.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKO - JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ » Talíře a misky z cukrové třtiny » Kulatý talíř 15.5 cm z cukrové třtiny (125ks)

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

Kulatý talíř 15.5 cm z cukrové třtiny (125ks)

Tento, nebo alternativní produkt naleznete v našem novém e-shopu GreenStore.cz.
Přejít na výrobek v GreenStore.cz

Cena za kus - 1,42Kč bez DPH. (balení 125ks)

Tento kulatý talíř je vyroben z obzvláště tvrdých vláken cukrové třtiny. Je možné jej použít pro servírování hlavních jídel, příloh, fast food jídel, při grilování, a nebo na společenských akcích.

Nádobí z cukrové třtiny je velmi stylové, lehké, ale přitom velmi pevné a stabilní a je možné jej ohřívat v mikrovlnné troubě.Právě pro svou vysokou dekorativnost a estetickou stránku je tento produkt velmi žádaný v restauracích, gastronomických zařízeních, na festivalech i v domácnostech, kde jsou kladeny vyšší nároky na vzhled, kvalitu a zároveň praktičnost produktu.

Talíř z cukrové třtiny je vysoce odolný, pevný, chuťově neutrální, vodotěsný a odolný vůči teplu, a je tak vhodný jak do studené tak i teplé kuchyně pro servírování pokrmů.

Je možné jej ručně omýt, vysušit a opět použít, nebo využít jako jednorázové nádobí, které se díky své BIO rozložitelnosti časem a působením půdních bakterií přemění na kvalitní biomasu.
Tento produkt spojuje ideje současné moderní gastronomie, což jsou vysoké požadavky na design, praktičnost a ekologii.


Výrobek je certifikován podle: EN13432, je vhodný pro přímý kontakt s jídlem.

Rozměry: průměr 15.5 cm x 1.5cm

Související zboží