Spustili jsme pro vás nový vylepšený e-shop GreenStore.cz s tisíci produkty skladem a rychlým doručením.
Děkujeme za návštěvu našeho nového obchodu.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Přírodní mořské houby » Koupelové houby » Premium Mořská houba Honeycomb 11-12cm Bellini

Premium Mořská houba Honeycomb 11-12cm Bellini

Tento, nebo alternativní produkt naleznete v našem novém e-shopu GreenStore.cz.
Přejít na výrobek v GreenStore.cz

Prémiová mořská houba na mytí při sprchování a koupeli. Má skvělou savost, po namočení do vody je extrémně měkká a hebká. Světlá barva houby je dosažena promýváním a ždímáním houby ve slané mořské vodě. Měkký dotek přírodní mořské houby činí z každé koupe

Premium Mořská houba Honeycomb 11-12cm Bellini je čištěná a dermatologicky testovaná, proto je vhodná i na jemnou a citlivou pleť miminek / dospělých.

Díky své prémiově husté struktuře má vysokou odolnost a dlouhou trvanlivost, po namočení do vody je super savá a ektrémně hebká a jemná.

Světlá barva houby je dosažena promýváním a ždímáním houby ve slané mořské vodě, tímto způsobem vznikne extra jemná přírodní houba pro každodenní použití.

Přírodní světlá houba i přes promývání obsahuje malou část minerálů, solí, přírodního barviva a jodu, který pomáhá při léčení problémových typů pokožky.
Po vylovení je houba zbavena vápenaté schánky a opatrně číštěna a promývána, aby krásně změkla, světlá barva je zarukou přídrodního produktu s vysokou užitnou hodnotou.

Přírodní mořská houba má vysoce savé vlastnosti. Po namočení se stává příjemně hebkou.
Syntetická houba se rozpouští pod vlivem agresivních látek, kdežto přírodní mořská houba nikoliv. Za dobu existence v sobě vyvinula biologické látky, které mají antivirové, protinádorové, dezinfekční a antiseptické účinky.
Pro svoji úžasnou savost, měkkost se dokonale snáší s pokožkou.

Houba najde využití v mnoha oblastech: osobní hygiena, mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení a desinfekční účinky (antiseptikum) příznivě působí při čištění menších povrchových poranění.

TIP: Mořská houba by se měla po 10-12 měsících vyměnit, jelikož už ztrácí výživné minerály a jód. Doporučujeme houbu nevyhazovat do koše. Najde další uplatnění, jako úklidový pomocník při mytí oken, či auta.

100% přírodní produkt - Nepravidelnost tvaru a struktury mořských hub dokládá jejich přírodní původ, v přírodě 100% rozložitelná.

Doporučení:
Nenamáčejte houbu do vody teplejší než 40°C! Mořská houba je hygienická. Pokud se po použití řádně propláchne a vysuší, má díky svým vlastnostem samočistící schopnosti.
Na rozdíl od syntetických hub v sobě nezadržuje pěnu, mýdlo nebo baktérie a mycí přípravek se z ní snadno vypláchne.
Po použití houbu vždy důkladně propláchněte a vyždímejte stlačením, nikoliv kroucením.
Nechte ji schnout na vzdušném místě. Ne na topení! Občas je dobré houbu vyprat v teplé vodě s rozpuštěnou mořskou solí.

Specifikace:

  • 100% přírodní produkt
  • Životnost: cca 10-12 měsíců
  • Baleno v sáčku s papírovou etiketou
  • Zpracováno a zabaleno v Itálii
  • Původ: Středozemní moře
  • Velikost: 11-12cm
  • Varianta: Světlá

Související zboží