Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Ekologická drogerie z mýdlových ořechů » Bika - jedlá soda bicarbona sáček 5kg Yellow & Blue

Bika - jedlá soda bicarbona sáček 5kg Yellow & Blue

Cena: 325 Kč včetně DPH

bez DPH: 268,60 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 22. 09. 2020

Výrobce: Tierra Verde

Skvělý a všestranný čistič, pohlcovač pachu. Velké ekonomické balení.

Jedlou sodu asi není třeba zvlášť představovat – jistě ji všichni znáte jako součást prášku do pečiva nebo jako lék na pálení žáhy. Věděli jste ale, že jedlá soda (POZOR – NEZAMĚŇOVAT SE SODOU NA PRANÍ – jedná se o rozdílné látky!) má i mnohostranné použití při čistění a údržbě eko-domácnosti?
Jedlá soda je skvělým a velmi všestranným čističem, pohlcovačem pachů a dokonce pomůže i při uhašení malých domácích požárů – a přitom je soda bikarbona zcela přátelská nejen k životnímu prostředí, ale především je také naprosto zdravotně nezávadná.
Toto balení není určeno k přímé konzumaci.

Jedlá soda má mnohostranné využití v domácnosti:

PRANÍ

Přidejte půl hrnku sody do prací lázně. Velmi vhodné pro praní textilních plen!

Namáčení textilních plen, prevence zatuchlé pračky.

ÚKLID

Čistění a odstranění pachů z popelníků, odstranění pachů z koberce a čalouněného nábytku, čistění vany, sprchy, dřezů a keramických povrchů.

DĚTSKÝ POKOJ

Čistění a dezodorizace hraček a dětských pomůcek

KUCHYNĚ

Odstranění pachů z myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a lednice, odstranění pachů a usazenin z odpadů, čistění a odstranění pachů z plastových kontejnerů na potraviny, z krájecího prkénka, čistění trouby, čistění ovoce a zeleniny, čistění kávových a čajových konvic a hrnků, termosek a kávovaru, čistění připáleného nádobí.

ZVÍŘATA

Odstranění pachů z pelíšků, čistění a dezodorizace zvířecích hraček, „suchý šampon“ pro psy k odstranění nepříjemného pachu

AUTO A GARÁŽ

Čistění kontaktů automobilových akumulátorů, odstranění pachů z popelníku v autě, odstranění pachů z potahů sedadel a koberců, olejové skvrny v garáži.

OKOLO DOMU

Odstranění pachů z popelnice, čistění zahradního grilu, plastového zahradního nábytku, starých štětců na barvy, dětských bazénů.

RŮZNÉ

Mytí silně znečistěných rukou, hašení malých domácích požárů, osvěžovač vzduchu, dezodorizace rybářské a sportovní výzbroje a výstroje

PODROBNÝ NÁVOD K POUŽITÍ NAJDETE NA PŘÍBALOVÉM LETÁKU V KAŽDÉM BALENÍ

Obsah: 5kg

Související zboží