Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » EKO drogerie ECOVER » Ecover ZERO tekutý gel na praní 1,5l

Ecover ZERO tekutý gel na praní 1,5l

Cena: 239 Kč včetně DPH

bez DPH: 197,52 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 20. 08. 2019

Výrobce: Ecover

Ekologický tekutý gel na praní bez obsahu parfemace je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou a alergiky.

Ecover ZERO tekutý gel na praní 1,5l  je určený k praní barevného i bílého prádla. Při praní barevného prádla zachovává barevnost tkaniny. Prací gel neobsahuje parfemaci, proto je vhodný pro praní prádla alergiků a lidí s citlivou pokožkou. Gel je dermatologicky testován a doporučován britskou alergologickou společností. Díky přírodnímu složení bez přidaných enzymů, fosfátů, optických rozjasňovačů a barviv máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jak tomu bývá u použití konvenčních prostředků.

Vlastnosti:

Tento výrobek, stejně jako všechny výrobky ECOVER jsou vyrobeny na čistě rostlinné a minerální bázi, které jsou ve vodě a přírodě 100% rozložitelné (biodegradabilní) bez nagativního dopadu na vodní a půdní ekosystémy.
Používají se rostlinné suroviny: bylinky, škrob, celuloza, semena řepky olejné, kokosový olej, éterické oleje, minerální suroviny: písek, vápenec, zeolit, křemičitany - suroviny, které tvoří 75% zemského povrchu - jsou prakticky nevyčerpatelné a nezapřičiňují trvalé poškození ekosystému jako těžba ropy.

Výrobky ECOVER zásadně neobsahují: chemické optické zjasňovače, fosfáty, silikony, chlór, ropné a synetické deriváty, syntetická změkčovadla a rozpouštědla ani jiné chemické látky, které by mohly způsobovat zdravotní problémy.

Tento výrobek ani žádné jiné ECOVER produkty nejsou testovány na zvířatech!

Všechny produkty se vyrábí ve 2 ekologických továrnách v Belgii ze surovin z Nizozemska, Francie a Belgie, v roce 1993 získala firma ocenění od OSN za mimořádně ekologický provoz - v současné době je Ecover nejekologičtěji provozovanou firmou v Evropě!

Specifikace:

  • Vyrobeno z přírodních surovin v ekologicky provozovaných továrnách v Belgii
  • 100% rozložitelné v půdě i vodě, bez dopadu na ekosystémy
  • Šetrné k přírodě i lidskému zdraví - vhodné i pro citlivou pokožku
  • Obaly jsou 100% recyklovatelné
  • Bez obsahu problematických a chemických látek
  • Velmi účinné - stejně jako konvenční drogerie
  • Netestováno na zvířatech
  • Balení: 1,5l

Složení:

> 30 % voda; 15- 30 % neiontové tenzidy; 5-15 % aniontové tenzidy; < 5 % citrát sodný, mýdlo, alkohol, itakonová kyselina, ethylendiamin disukcinát trisodný, etanolamin.

Související zboží