Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Ekologická drogerie z mýdlových ořechů » Prací gel na funkční prádlo 1l Yellow & Blue

Prací gel na funkční prádlo 1l Yellow & Blue

Cena: 229 Kč včetně DPH

bez DPH: 189,26 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 17. 09. 2021

Výrobce: Tierra Verde

Pro nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken.

Prací gel na bázi přírodních rostlinných saponinů z mýdlových ořechů pro nejšetrnější praní funkčního textilu, zejména prádla z dutých vláken a mikrovláken.

Spolehlivě odstraní nečistoty, avšak plně zachová funkčnost všech speciálních materiálů, používaných na moderní sportovní ošacení.

Nezanechává v prádle rezidua, která ucpávají póry textilních vláken a dráždí pokožku. Neobsahuje syntetické zjasňovače, parfemaci ani barviva.

Obsahuje koloidní stříbro, které má antimikrobiální a antifungicidní vlastnosti.

Vhodné pro ruční praní i praní v pračce. Při praní funkčního oblečení nepoužívat aviváž.

Dávkování:

  • Praní v pračce: při běžném znečistění 30 ml/1 uzávěr pracího gelu na pračku. Při větším znečistění a/nebo tvrdé vodě dávku úměrně zvýšit až na dvojnásobek.
  • Ruční praní: cca ½ uzávěru pracího gelu na prací lázeň.
  • Na místa se silným znečištěním organickými nečistotami naneste přiměřené množství neředěného přípravku, nechte jej vsáknout a místo promněte rukou. Poté perte dle návodu ručně nebo v pračce.

Složení: < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný, koloidní stříbro

Objem: 1l

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Související zboží