Vaše pozice: Eko-plasty.cz »EKOLOGICKÁ DROGERIE » Ekologická drogerie z mýdlových ořechů » Prací gel na vlnu a jemné prádlo 1l Yellow & Blue

Prací gel na vlnu a jemné prádlo 1l Yellow & Blue

Cena: 229 Kč včetně DPH

bez DPH: 189,26 Kč

ks

Dostupnost:
ke dni 20. 09. 2021

Výrobce: Tierra Verde

Jemný gel s lanolínem a neutrálním pH je vhodný pro nejchoulostivější prádlo, vlnu, hedvábí a funkční textil.

Základem pracího gelu Yellow & Blue je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena.

Jemný gel s lanolínem a neutrálním pH je vhodný pro nejchoulostivější prádlo, vlnu, hedvábí a funkční textil. Pro praní v pračce do 40°C a pro ruční praní.

Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci a barviva, odpěňovače, opticky zjasňující látky.

Dávkování:
30 ml/ 1 dílek na prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečistění prádla doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek. Ruční praní – cca ½ uzávěru na prací lázeň.

Složení: 5-15 % neionický tenzid rostlinného původu, 5-15 % extrakt z mýdlových ořechů, lanolin, chelatační činidlo (EDDS), benzoan sodný, denaturovaný líh, xanthanová guma.

Objem: 1l

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Související zboží