Spustili jsme pro vás nový vylepšený e-shop GreenStore.cz s tisíci produkty skladem a rychlým doručením.
Děkujeme za návštěvu našeho nového obchodu.
Vaše pozice: Eko-plasty.cz » TIPY pro výběr správné mořské houby

Nabízíme Vám

Jsme na Facebooku

TIPY pro výběr správné mořské houby

Mořská houba má široké pole použití od osobní hygieny jako je mytí těla, saunování, masáže, odličování až po dekorativní účely.

Přírodní mořská houba na mytí těla, saunování a odličování disponuje vysokou savostí.

Po namočení se stává příjemně hebkou. Mořská houba obsahuje biologické látky, které mají antivirové, dezinfekční a antiseptické účinky.

Pro svoji úžasnou savost a měkkost se mořská houba dokonale snáší s pokožkou. Pro tyto vlastnosti si přírodní mořské houby získávají stále větší oblibu. I v této oblasti totiž člověk zjišťuje, že návrat k přírodě přináší řadu výhod.

Ty nejkvalitnější mořské houby se vyznačují velmi jemnou strukturou, přírodní barvou a hlavně delší životnosti než syntetické houby.

Mořské houby na mytí obsahují velké množství jódu, který se velmi přirozeně vstřebává přes pokožku. Posiluje tak funkce štítné žlázy, působí antibakteriálně, předchází zvyšování cholesterolu v krvi a brání rozvoji arteriosklerózy.

Mořská houba výrazně podporuje a zrychluje hojení nejrůznějších jizev a hlavně napomáhá vyhlazení strií. Mořská houba a její jód má také účinky antiseptické, antibakteriální a desinfekční.

 

Jaká houba je nejlepší pro osobní hygienu?


Luxury - je to nejlepší co si můžete ve své koupelně představit. Její hebkost a načechranost společně s extrémní sací schopnosti je to co dokážete docenit jen při jejím použití. Je to houba vysoké užitné hodnoty a garance spokojenosti. Tyto vyjmečné vlastnosti se odrážení i na její ceně. Každá houba je označena datem a místem vylovení.Cena se odvíjí od velikosti houby.

Mořská vlna

je to skělá houba výborných vlastností a kvality. Její hebkost a načechranost společně s exstrémní sací schopnosti je to co dokážete docenit jen při jejím použití. Je to houba vysoké užitné hodnoty a garance spokojenosti. Tyto vyjmečné vlastnosti se odrážení i na její ceně. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Pacifická

je nejpoužívanější mořskou houbou je oblíbená pro svou cenovou dostupnost a kvalitu vysoce převyšující syntetické houby. Houba najde využití v mnoha oblastech: osobní hygiena, mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení a desinfekční účinky (antiseptikum) příznivě působí při čištění menších povrchových poranění. Kvalita a cenová dostupnost z této houby dělají nejprodávanější druh.Cena se odvíjí od velikosti houby.

Karibská

tento druh se hodí jak pro osobní hygienu- mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení a desinfekční účinky (antiseptikum) příznivě působí při čištění menších povrchových poranění. - tak pro domácnost, mytí předmětů a zařízení, ošetřování nábytku, čištění oděvů, octem nasáklá mořská houba výborně pohlcuje nepříjemné kuchyňské, cigaretové a jiné pachy.

 

Jaká houba je nejlepší na péči o pleť?

Silk kosmetická - je to vetšinou houba menších rozměrů s mnoha póry a pevnější struktury, proto se výborně pro čištění pleti, odličování a další v oblasti kosmetiky. Skvělé vlastnosti a opakovaná možnost použití jsou největší přednosti houby. Houba nepřijímá pachy ani barvy po použití se jednoduše propere pod tekoucí vodou a je opět jako nová. Cena se odvíjí od velikosti houby.

 

Jaká houba je nejlepší na péči o problémovou pleť?

Hnědá minerální - tento druh je novinkou. Přírodní minerální houby disponují vysokým obsahem minerálů, solí, přírodního barviva a jodu, který vyznamě pomáhá při léčení problémových typů pokožky a pro své bohaté složení je velmi účinná při vyhlazování strií a jizev. Po vylovení je houba zbavena vápenaté schánky a opatrně čištěna pro zachování maximálního množtví minerálů. Houba tmavé až čokoládové barvy je zarukou přídrodního produktu s vysokou užitnou hodnotou.

 

Výrobky z přírodní lufy? Samozřejmě...

Egyptská Lufa -

Nabízíme přírodní lufy pro mytí celého těla, masáže a peeling. Dále výrobky z luf jako masážní pantofle, rukavice, obličejová kolečka a další.

Mytí pokožky těla tímto přírodním produktem je velmi přirozený a příjemný.

Lufa se totiž po namočení stává příjemně měkkouhladkou a mytí s přírodní lufou se tak stává výrazně komfortní a pro Vaši pokožku zdravou procedurou.

Díky silnému prokrvení kožní buňky regenerují a výsledkem je výrazně hladší a jemnější pokožka.

Lufa je vhodná i na obličej. Důkladným vyčištěním se pleť prokrví a vypne. Jemná masáž celého těla a následné prokrvení působí úlevu při únavě a bolesti svalů, při bolestech kloubů postižených revmatismem apod.

Masáž chodidel je velice účinná proti tvrdnutí kůže.

Egyptská lufa je také jedním z nejúčinnějších prostředků proti vzniku celulitidy. Nejkvalitnější lufa, má široké použití - jako žínka, mycí houba nebo vycpávkový matriál.

Masáž lufou také pomáhá mírnit projevy celulitidy a omlazuje pokožku.

 

Využijte léčivých vlastností přírodní mořské houby!